Evden Eve Nakliyat Piyano Nasıl Taşınır | Oruçoğlu Nakliye Firmsı | Kurumsal | 0532 315 90 51

Blog

Piyano Nasıl Taşınır

piyano nasıl taşınır.Taşınma konusu ne zaman açılsa, yaşadığım kabus dolu günler aklıma geliyor. Bir sanatçı olarak işim nedeniyle sürekli taşındığım yıllar boyunca, taşınma işlemlerini amatör firmalarla görmek zorunda kalışlarım, her taşınma işleminde eşya zayiatı ve daha da kötüsü geçimimi sağladığım eşyaların aldığı hasarlarla sonlandı.

Profesyonel Nakliye Firmaları,

Taşınma işlemleri sırasında aldığınız hasarların en kötü tarafı, amatör firma ile çalışıyorsanız eşyalarınız konusunda sonradan muhatap bulamıyorsunuz. Dolayısıyla da aldığınız zararla kalıyorsunuz!
Taşınma nedeniyle çok ciddi kayıpları olmuş biri olarak ısrarla söylemeliyim, evden eve nakliye işlerinizi kesinlikle profesyonel evden eve nakliye firmalarına yaptırın. Sonra piyanonuzun tuşlarını kırık, yüzeyini çizik, en sevdiğiniz enstrümanlarınızı deforme olmuş biçimde evinizde gördüğünüzde, birkaç lira fazladan parayı vermekten kaçtığınız  için kendinizi suçlayıp durmayın!Profesyonel nakliye firmaları, eşyalarınızı zayiatsız olarak taşımayıtam ziyan’ kapsamında sigortalamak dışında, tam anlamıyla garantilemiyor belki ancak eşyalarınıza gelecek zararı mümkün olduğunca en aza indirgemeye de çalışıyor. Zaten evden eve nakliye işlemlerini profesyonel bazda yapan firmaların referanslarını incelerseniz, zayiatın yok derecede olduğunu görürsünüz. Bunun en önemli nedenlerinden biri, eşya taşıma firmaları malınıza gelecek zayiatı paketleme ve taşıma noktasında en aza indirgiyor.Bu noktada eşya taşıma konusunda üst düzey teknolojileri ve malzemeleri seçen firmalarla çalışabilmek çok önemli. Piyano örneğinde konuyu biraz daha detaylandıralım.

Evden eve nakliyat firmaları piyanoyu nasıl  taşır?  Piyano nasıl taşınır?

Piyano, karmaşık bir sisteme sahip klavyeli çalgı olarak darbelere karşı çok hassastır. Taşıma sırasında deforme olmaya adaydır ve kesinlikle işi bilen, profesyonel ekibe emanet edilmelidir.Konsol.kuyruklu piyanoya göre daha kolay taşınır.konsol piyano, genellikle battaniye ile sarılır ve paketlenir.Konsol piyanoyu nakliye esnasında tekerlekli bir taşıyıcı ile taşımak, piyanoya gelecek zararı en aza indirir.

Kuyruklu Piyano Nasıl Taşınır?

Piyano Nasıl Taşınır

Piyano Nasıl Taşınır

Kuyruklu.taşıması zor bir eşyadır. Oldukça ağırdır, bunun yanında hassastır. Paketleme işlemi hassas yapılır ve konsol piyanodan farklı biçimde iki kat paketleme işlemi uygulanır ayrıca paketleme sayesinde tekerleklerinin çıkartılması gereklidir. En az beş kişilik profesyonel bir ekip tarafından palet ve tekerlekli taşıyıcı kullanarak taşınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
WhatsApp chat WhatsApp Hattımız
istanbul ataşehir evden eve nakliyat